تسریع در نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حجت کوه کمر

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه قرارگاه اجرایی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ۸۶ تیم برای اجرای این طرح در شهرستان در آمادگی کامل هستند که با همکاری بسیج و شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر در حال اجرا می باشد.

گرشاسبی: شناسایی و بهبود مبتلایان ،قطع زنجیره کرونا ، از مهمترین اهداف طرح شهید حاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش جوان فردا به نقل از پروفایل فرمانداری مرند گفت با بیان اینکه اجرای طرح از شیوع بیشتر بیماری جلوگیری می کند بیان داشت: با توجه به مراجعه خانه به خانه و شناسایی بیماران امکان شناسایی بهتر مبتلایان وجود دارد و باید مراقبت در منزل باشد و از مراجعه به مراکز درمانی حد الامکان خودداری شود تا شیوع صورت نگیرد.

رئیس قرارگاه اجرایی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان تاکید کرد: مشارکت مردم و مسئولان برای اجرای این طرح ضروری است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستگاههای متولی اجرای طرح گزارشات اقدامات صورت گرفته خود در زمینه طرح شهید سلیمانی را جهت اطلاع و همکاری بیشتر به مردم بیان کنند.

وی با اشاره به اینکه در اجرای طرح نیاز به همکاری مردم هستیم افزود: دهیاری ها و شورا های اسلامی روستا ها در اجرای طرح با شبکه بهداشت و بسیج همکاری داشته باشند و اطلاع رسانی و آگاهی سازی نسبت به اجرای بهتر طرح انجام دهند.

وی ادامه داد: بیماری باید مدیریت شود و برای این کار نیاز به همکاری مردم و مسئولان هستیم تا بتوانیم باری از دوش کادر درمانی برداشته باشیم.

گرشاسبی تصریح کرد: بسیج در همه ابعاد خالصانه به کمک مردم شتافته و در بحث بیماری منحوس کووید ۱۹ بسیج شهرستان با همکاری شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر و سایر ادارات ، نهادها و همکاری و تعامل خوبی در از بین بردن و کاهش بیماری داشته است.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به اینکه باید راه اندازی دستگاه سی تی اسکن مرند با سرعت انجام گیرد گفت: دولت در شرایط تحریم توانسته دستگاه سی تی اسکن برای شهرستان تهیه کند که دکتر پاشایی نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی هم در این زمینه متحمل زحمات زیادی شدند که شبکه بهداشت و درمان در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات و راه اندازی و بهره برداری آن اقدام کند.