قدرشناسی و ادامه مسیر شهدا یکی از مهمترین وظایف مردم و مسئولین است.

هنرور : در پایان، حضور پرشور مردم و مسئولین در مراسم تشییع این دو شهید گمنام را نشانه وفاداری به ارمانهای شهدا دانست و تاکید کرد: تا زمانی که ادامه دهنده راه این عزیزان و پیرو ولایت فقیه باشیم کشورمان در عزت و امنیت کامل به سر خواهد برد.

سرهنگ پاسدار محمد رضا هنرور دبیر ستاد مراسمات استقبال از شهدای گمنام مرند


قدرشناسی و ادامه مسیر شهدا یکی از مهمترین وظایف مردم و مسئولین است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان فردا هنرور
دبیر ستاد مراسمات استقبال از شهدای گمنام مرند در اخرین جلسه هماهنگی برنامه های ستاد استقبال، قدرشناسی و ادامه مسیر شهدا را یکی از مهمترین وظایف مردم و مسئولین برشمرد و گفت: شهدای گمنام بزرگ مردانی هستند که در قلب همه مردم و ازدایخواهان جای دارند.
به گزارش روابط عمومی سپاه مرند، محمدرضا هنرور در این جلسه گفت: پاسداری از خون پاک شهدا و قدم گذاشتن در مسیر انها کاری است که باید با تمام وجود به ان دل داده وانجام دهیم.
هنرور در ادامه به برنامه پیش بینی شده ستاد استقبال از شهدا اشاره کرده و گفت: استقبال از شهدا در ورودی شهرستان، برگزاری شبی با شهدا روز جمعه در محل حسینیه حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و بخش یامچی و حوزه علمیه ، برگزاری مراسم تشییع و تدفین این دو شهید گمنام روز شنبه راس ساعت۱۳ از محل سپاه مرند به طرف یادمان شهدای گمنام دانشگاه ازاد شهرستان برگزار، و شام غریبان در محل یادمان در محیط باز از جمله برنامه های ستاد استقبال از شهدای گمنام این شهرستان می باشد.
وی در پایان، حضور پرشور مردم و مسئولین در مراسم تشییع این دو شهید گمنام را نشانه وفاداری به ارمانهای شهدا دانست و تاکید کرد: تا زمانی که ادامه دهنده راه این عزیزان و پیرو ولایت فقیه باشیم کشورمان در عزت و امنیت کامل به سر خواهد برد.