امروز : یکشنبه 14 فوریه 2021
تاریخ : 2021/02/14 - 19:21 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر دفاع : ‌تمام موشک‌های ‌ایران دقیق و ‌قدرت انفجاری بالایی دارند/ عاملان ترور شهید فخری‌زاده حتماً مجازات خواهند شد‌ + فیلم

گروه استان‌ها ـ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز تمام موشک‌های جمهوری اسلامی ایران دقیق و از قدرت انفجاری لازم برای حفظ بازدارندگی دفاعی کشور کاملاً برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  امیر سرتیپ  حاتمی در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در   زنجان با تأکید بر آمادگی کامل دفاعی کشور اظهار داشت: به‌ لطف خداوند متعال امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت‌های مطرح موشکی دنیاست.

وی با قدردانی از تلاش متخصصان صنعت دفاعی در نوآوری‌های جدید دفاعی افزود: در صنعت دفاعی و موشکی کشور هر آنچه مورد نیاز است خودمان طراحی و تولید می‌کنیم و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران از آن استفاده می‌کنند.

 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با ابراز اینکه “امروز در بهترین وضعیت توان دفاعی و موشکی قرار داریم”، تصریح کرد:‌ امروز تمام موشک‌های جمهوری اسلامی ایران دقیق و از مانورپذیری بالا و قدرت انفجاری ‌لازم برای حفظ بازدارندگی دفاعی کشور ‌برخوردار‌ند.

وی در پاسخ به این سؤال که “برای گرفتن انتقام از عاملان ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان شهید فخری‌زاده چه اقدامی خواهید کرد؟”، ادامه داد‌: آنچه مسلم است عاملان و آمران این جنایت حتماً مجازات خواهند شد.

امیر سرتیپ حاتمی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک کشور بزرگ و دارای مدیریت تفکر راهبردی، در زمان ‌و مکان لازم این مجازات را انجام خواهد داد و این اتفاق بدون تردید رخ خواهد داد.

ارسال دیدگاه