امروز : چهار شنبه 28 آوریل 2021
تاریخ : 2021/04/28 - 13:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران

میزان نوشت: جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران علاوه بر ایجاد امنیت و دلگرمی برای مردم این پیام را به دشمنان می‌رساند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با چشمانی بیدار و اراده آهنین آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستند.

امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی با حضور در منطقه سوم این نیرو مستقر در کنارک، از قسمت‌های مختلف تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) بازدید کرد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع تکاوران و تفنگداران تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (علیه السلام) ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان در این منطقه مهم و استراتژیک، گفت: حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سواحل مکران علاوه بر ایجاد امنیت و دلگرمی برای مردم این پیام را به دشمنان می‌رساند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با چشمانی بیدار و اراده آهنین آماده مقابله با هر نوع تهدیدی هستند.

وی ضمن ارزیابی توان رزمی، تکاوران و تفنگداران تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (علیه السلام)، اظهار داشت:خانواده‌های کارکنان نیروی دریایی ارتش که دوشاوش همسران خود در کلیه مناطق و پایگاه‌های نداجا در اجرای انجام ماموریت‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند باعث افتخار جامعه و الگویی کم نظیر هستند.

۲۷۲

ارسال دیدگاه