امروز : یکشنبه 12 سپتامبر 2021
تاریخ : 2021/09/12 - 6:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۲ تن موادمخدر در پایتخت/ دستگیری ۴۵۵۰ نفر خرده فروش و سوداگر مرگ

رئیس پلیس پایتخت از کشف دو تن مواد مخدر در سیزدهمین مرحله از طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از  خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای سیزدهمین مرحله از طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی همکارانم در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در این مرحله از اجرای طرح ظفر، دو تن  و چهارکیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

 فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: چهار باند بزرگ و بین المللی شناسایی و متلاشی شده که دو باند از آنها از اتباع بودند؛ همچنین در این طرح ۵٨ دستگاه خودروی قاچاقچیان توقیف و ٨٠ نفر دستگیر و سه قبضه سلاح و ٢٣۵ قشنگ جنگی از آنها کشف و ضبط شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه برخورد با خرده فروشان در دستور کار پلیس قرار دارد از دستگیری چهار هزار و ۴٧٠ نفر خبرداد و گفت: ۶٣٣ قلم آلات و ادوات مرتبط با مواد مخدر نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی پایتخت اعلام کرد: بالغ بر ۵۰۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز بازپروری منتقل شدند.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس با افرادی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ یا فروش مواد مخدر کرده، برخورد می کند اظهار داشت: در این راستا ۵٢ صفحه شناسایی و ٣۴ نفر گرداننده، دستگیر شدند؛ همچنین ٢٣ نفر از رابطان این افراد دستگیر شده و مواد مخدر قابل توجهی نیز از این افراد کشف شد که بیشتر آن از نوع ماده مخدر« گل» است.

فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد: مبارزه جدی و قاطع با مواد مخدر از اولویت های نیروی انتظامی بوده و با اشراف اطلاعاتی و تسلط بر باندهای مواد مخدر نتایج خوبی حاصل شده است.

ارسال دیدگاه