امروز : دوشنبه 6 دسامبر 2021
تاریخ : 2021/12/06 - 10:19 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرگزاری تسنیم/ اسماعیلی: تسنیم تراز کار رسانه‌ای را ارتقا داده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح امروز دوشنبه، ۱۵ آذرماه، با حضور در خبرگزاری تسنیم ضمن بازدید از تحریریه و بخش‌های مختلف از نزدیک در جریان فعالیت‌های این خبرگزاری قرار گرفت. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان این بازدید ضمن […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح امروز دوشنبه، ۱۵ آذرماه، با حضور در خبرگزاری تسنیم ضمن بازدید از تحریریه و بخش‌های مختلف از نزدیک در جریان فعالیت‌های این خبرگزاری قرار گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان این بازدید ضمن گفت‌وگو با مجید قلی‌زاده، مدیرعامل خبرگزاری تسنیم و سردبیران مجموعه با خبرنگاران تسنیم درباره مسائل مختلف حوزه فرهنگ به گفت‌وگو نشست که مشروح این گفت‌وگو طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

در جریان این بازدید مجید قلی‌زاده، مدیرعامل خبرگزاری تسنیم، با تشریح فعالیت‌ها و سیاست‌های خبرگزاری تسنیم نیروی جوان و انقلابی این مجموعه را مهمترین سرمایه آن دانست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در سخنانی گفت: من چه قبل از ورودم به حوزه وزارت و چه بعد از آن در کار خبری و رسانه‌ای شاهد این بودم که خبرگزاری تسنیم مجموعه‌ای است که بیش از اینکه متکی به امکانات باشد، حاصل اتاق فکر پویایی است که کنار نیروی جوان و پرانگیزه فعالیت می‌کند. نگاه ما این است که خبرگزاری تسنیم، تراز کار رسانه‌ای را بالا برده و این کاملاً مشهود است.

وی استفاده از کارشناس خبرنگاران را موجب تحول سبک خبرنویسی دانست و گفت: امیدوارم دوستان ما در رسانه‌های دیگر نیز نگاهشان همین باشد.

وی ادامه داد: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نگاهمان تحول در حوزه رسانه است و بنایمان این است که فضای توسعه کمی و کیفی رسانه‌ای و خبری را فراهم کنیم. شاید مهمترین جمله رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ نیز بازآرایی رسانه‌ای بود که تکلیف جدی ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، در این زمینه هشت نشست با پیشکسوتان حوزه رسانه برگزار کرده‌ایم و تعامل خود را ادامه خواهیم داد.

مهدی نورعلی‌شاهی سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در این بازدید حضور داشتند.

ارسال دیدگاه