امروز : یکشنبه 12 دسامبر 2021
تاریخ : 2021/12/12 - 16:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیچ توافقی در برجام تا باین لحظه بدست نیامده است‼️

هیچ توافقی در برجام تا باین لحظه بدست نیامده است‼️ اشتباه در ترجمه یک خبر/ هنوز هیچ توافقی حاصل نشده است 🔹دقایقی قبل خبری با عنوان «توافق اولیه حاصل شد» در فضای مجازی انتشار یافت. این خبر به نقل از الجزیره مدعی شده که در گفتگوهای وین توافق اولیه‌ای حاصل شده است که شامل موضوعات […]

هیچ توافقی در برجام تا باین لحظه بدست نیامده است‼️

اشتباه در ترجمه یک خبر/ هنوز هیچ توافقی حاصل نشده است

🔹دقایقی قبل خبری با عنوان «توافق اولیه حاصل شد» در فضای مجازی انتشار یافت. این خبر به نقل از الجزیره مدعی شده که در گفتگوهای وین توافق اولیه‌ای حاصل شده است که شامل موضوعات هسته‌ای است.

🔹بررسی‌ها نشان می‌دهد که تیتر این خبر ناشی از سوبرداشت بوده و در متن گفتگو تنها به رفع برخی ابهامات در حوزه اقدامات هسته‌ای آن هم در دور ششم وین اشاره شده است.

🔹رجانیوز از منابع نزدیک به تیم مذاکره‌کننده کسب اطلاع کرده است که جمهوری اسلامی در دور جدید گفتگوها، بخش‌های مغایر برجام از متن دور ششم را حذف و برخی بخش‌های ناقص آن را تکمیل کرده و اکنون گفتگوها بر روی متن ایران صورت گرفته و طبیعتا به مرور زمان با پیشرفت‌هایی همراه بوده است.

🔹این منبع آگاه افرود خبر منتشرشده از مذاکره‌کننده ارشد ایران در الجزیره به کار بر روی متون ارائه شده ایران اشاره داشته و همانطور که قبلا گفته شده تا بر روی همه چیز توافق نشود هیچ توافقی صورت نگرفته است.

@jjavanefarda

ارسال دیدگاه