امروز : دوشنبه 27 دسامبر 2021
تاریخ : 2021/12/27 - 8:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سامانه بازرگام استان آذربایجان شرقی رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه تنظیم بازار استان، گفت: صف‌های طولانی عرضه کالاهای تنظیم بازار یکی از دغدغه‌های جدی مردم بود که با فعا‌ل‌سازی این سامانه، توزیع کالاهای اساسی بدون واسطه و صف‌های طولانی انجام می‌شود. محمد کلامی با اشاره به اینکه کالاهای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه تنظیم بازار استان، گفت: صف‌های طولانی عرضه کالاهای تنظیم بازار یکی از دغدغه‌های جدی مردم بود که با فعا‌ل‌سازی این سامانه، توزیع کالاهای اساسی بدون واسطه و صف‌های طولانی انجام می‌شود.

محمد کلامی با اشاره به اینکه کالاهای عرضه شده در سامانه بازرگام، شامل ۲۴ رقم از کالاهای اساسی است، افزود: در حال حاضر مرغ منجمد و تخم‌مرغ در این سامانه عرضه می‌شود و به زودی سایر اقلام نیز اضافه می‌شود.

وی درخصوص نحوه فعالیت این سامانه، گفت: متقاضیان پس از ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری در سامانه می‌توانند ثبت سفارش کنند و خرید از این سامانه هزینه‌ای بیش از نرخ مصوب برای شهروندان ندارد.

کلامی با اشاره به اینکه حذف واسطه‌گری و تسهیل در دسترسی محصولات غذایی از اهداف اجرای این طرح است، اظهار داشت: متقاضیان خرید از این سامانه تنها قیمت نهایی کالا را می‌پردازند و هزینه‌ اضافی پرداخت نمی‌کنند.

وی یادآور شد: این طرح فعلا در شهر تبریز فعال بوده و به زودی فراگیر و در تمامی شهرهای استان فعال می‌شود.

براساس این گزارش، نشانی سامانه بازرگام برای شهر‌ تبریز tabriz.bazargam.com است.

گفتنی است جلسه ستاد تنظیم بازار استان به صورت ارتباط زنده تصویری با جلسه ستاد تنظیم بازار کشور با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

ارسال دیدگاه