امروز : جمعه 31 دسامبر 2021
تاریخ : 2021/12/31 - 8:18 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت الله رئیسی: آثار تصمیمات دولت در ماه‌های آینده روشن می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در دیدار با آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید شیعه که صبح امروز در دفتر این مرجع انجام شد، با بیان اینکه گرانی و تورم به زودی متوقف می‌شود گفت: گرانی‌های اخیر نتیجه تصمیمات نادرست گذشته است و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در دیدار با آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید شیعه که صبح امروز در دفتر این مرجع انجام شد، با بیان اینکه گرانی و تورم به زودی متوقف می‌شود گفت: گرانی‌های اخیر نتیجه تصمیمات نادرست گذشته است و آثار تصمیمات ما در ماه‌های آینده روشن می‌شود.

آیت الله رئیسی افزود: دولت سیزدهم برای کنترل تورم اقداماتی انجام داده و همچنین برخی فعالیت‌های تورم زا را متوقف کرده است و بر اساس همین تصمیم‌ها شاهد روند کاهشی تورم هستیم.

رئیس جمهور در ادامه از عزم دولت برای کنترل و مهار کرونا خبر داد و گفت: دولت سیزدهم در حالی دولت را تحویل گرفت که روزانه ۷۰۰ نفر فوتی داشتیم، اما با اقدامات صورت گرفته این روند به خوبی مهار شده است. با سرعت گرفتن واکسیناسیون در کشور وضعیت مطلوبی نسبت به دیگر کشور‌ها داریم و آمار فوتی‌ها به مراتب کم شده است.

وی همچنین به وجود برخی از مشکلات در استان قم اشاره کرد و گفت: طرح‌های نیمه‌تمام، بیکاری و مشکل مسکن از عمده‌ترین مشکلات مردم است که در این سفر مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

ارسال دیدگاه