امروز : شنبه 1 ژانویه 2022
تاریخ : 2022/01/01 - 16:55 ذخیره فایل ارسال به دوستان

هلاکت تعدادی از اشرار مسلح در درگیری با رزمندگان اسلام در “کورین”/ ۳تن از رزمندگان بومی و بسیجی شهید شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از  خبرگزاری فارس از زاهدان، روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد : در  پی درگیری‌های چند روز اخیر رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ، امروز شنبه ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ رزمندگان این قرارگاه با رصد دقیق و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از  خبرگزاری فارس از زاهدان، روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد : در  پی درگیری‌های چند روز اخیر رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور ، امروز شنبه ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ رزمندگان این قرارگاه با رصد دقیق و عملیات پیچیده اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه و مقر استقرار تعدادی از اشرار مسلح معروف در منطقه عمومی کورین استان سیستان و بلوچستان شدند.

این اطلاعیه می‌افزاید: در این درگیری شدید “غلام  شه بخش ” همراه با ۵ شرور مسلح دیگر به هلاکت رسیده و ۵ تن از آنان نیز زخمی شدند. همچنین مخفیگاه و مقر  اشرار مسلح بطور کامل منهدم گردید.

در این درگیری که در جوار یکی از روستاهای منطقه انجام پذیرفت تعداد سه تن از رزمندگان بومی و بسیجی مدافع امنیت مردم که برای نجات خانواده هایی که اشرار به عنوان سپر انسانی خود قرار داده بودند به شهادت رسیدند.

ارسال دیدگاه