امروز : دوشنبه 10 ژانویه 2022
تاریخ : 2022/01/10 - 13:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر کشور : نگران سویه جدید کرونا هستیم/ امیدوارم نیازی به اعمال محدودیت نباشد/ مرزهای استانی تغییر‌ نمی‌کند

به گزارش پایگاله خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، احمد وحیدی در سفر به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران در پاسخ به اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی اظهار داشت: امیدواریم که نیازی به اعمال محدودیت‌ها نباشد اما با توجه به شیوع اومیکرون نگرانی برای افزایش بیماران و گرفتاری مردم وجود دارد. وزیر کشور افزود: […]

به گزارش پایگاله خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، احمد وحیدی در سفر به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران در پاسخ به اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی اظهار داشت: امیدواریم که نیازی به اعمال محدودیت‌ها نباشد اما با توجه به شیوع اومیکرون نگرانی برای افزایش بیماران و گرفتاری مردم وجود دارد.

وزیر کشور افزود: شیوع این سویه نگران‌کننده است و امید داریم با رعایت مردم در استفاده از ماسک و حفظ فاصله‌ها نیازی به اعمال محدودیت جدید نباشد و تلاش می‌کنیم نیازی به اعمال محدودیت جدید نباشد اما شرط آن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

وحیدی با تقدیر از زحمات استاندار پیشین کرمانشاه گفت: از تمام مردم و مسئولان و مردم انتظار می‌رود استاندار جدید را همراهی کنند و این همدلی و همسویی مردم بسیار حائز اهمیت است و امید داریم روزهای بسیار خوب و روشنی را برای مسائل مهم کرمانشاه شاهد باشیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه همان‌طور که در دفاع مقدس همه با هم بودند و امروز در سازندگی باید بیش از پیش همه با هم باشند اضافه کرد: باید هرآنچه برای مردم خوب است هدف قرار دهیم و به‌سمت آن حرکت کنیم.

وحیدی با ابراز اینکه یکی از مسائل مهم مرزها، آبادانی و عمران آن‌ها و معیشت مرزنشینان است، گفت: پایانه‌های مرزی باید فعال باشند.

وی با تصریح به اینکه با داشتن پنج نقطه مرزی مهم و بازارچه مرزی زمینه تبادلات تجاری خوبی در استان کرمانشاه فراهم است گفت: موضوع عتبات عالیات بسیار مهم است و این استان یکی از معابر اصلی عبور زائران است و امید داریم این موضوع بیش از پیش در زندگی مردم خود را نشان دهد و برنامه‌های این اقدام طراحی شده است و اجرایی می‌شود.

وزیر کشور در پاسخ به سؤالی در زمینه الحاق بخشی از سومار به استان ایلام گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحیح نیست و هیچ تغییر در مرزهای استانی ایجاد نمی‌شود.

ارسال دیدگاه