معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی:

تداوم مسیر انقلاب در گرو تبیین دستاوردهای کشور در چهار دهه گذشته است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تداوم مسیر انقلاب اسلامی و پای‌بندی نسل جوان به آرمان‌ها و ارزش‌های این انقلاب، در گرو تبیین دستاوردهای کشور در چهار دهه گذشته است.
به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از تراب محمدی در آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جلفا، اظهار داشت: باید برای نسل جوان تبیین کنیم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده و اگر امروز در امنیت کامل زندگی می‌کنیم در سایه انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز ایران کشوری است که از هیچ کس دستور نمی‌گیرد و خود الهام‌بخش ملت‌های آزاده دنیاست که این عزت و سرافرازی به برکت خون شهدای انقلاب به دست آمده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی همچنین به ظرفیت‌های شهرستان جلفا برای توسعه اشاره کرد و گفت: جلفا یکی از شهرهای مهم و ترانزیتی کشور محسوب می‌شود و با صنایعی که در منطقه آزاد ارس شکل گرفته، به یک قطب تجاری و صنعتی تبدیل شده است

وی افزود: منطقه آزاد ارس و جلفا دومین مقصد گردشگری استان بعد از تبریز است که باید از این ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه این منطقه استفاده کرد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات صادق احمدی، فرماندار جلفا، اسماعیل عطاپور فرد به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.