امروز : چهار شنبه 2 مارس 2022
تاریخ : 2022/03/02 - 15:28 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تداوم مسیر انقلاب در گرو تبیین دستاوردهای کشور در چهار دهه گذشته است

به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از تراب محمدی در آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جلفا، اظهار داشت: باید برای نسل جوان تبیین کنیم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده و اگر امروز در امنیت کامل زندگی می‌کنیم در سایه انقلاب اسلامی است. وی خاطرنشان کرد: امروز ایران […]

به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از تراب محمدی در آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جلفا، اظهار داشت: باید برای نسل جوان تبیین کنیم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده و اگر امروز در امنیت کامل زندگی می‌کنیم در سایه انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز ایران کشوری است که از هیچ کس دستور نمی‌گیرد و خود الهام‌بخش ملت‌های آزاده دنیاست که این عزت و سرافرازی به برکت خون شهدای انقلاب به دست آمده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی همچنین به ظرفیت‌های شهرستان جلفا برای توسعه اشاره کرد و گفت: جلفا یکی از شهرهای مهم و ترانزیتی کشور محسوب می‌شود و با صنایعی که در منطقه آزاد ارس شکل گرفته، به یک قطب تجاری و صنعتی تبدیل شده است

وی افزود: منطقه آزاد ارس و جلفا دومین مقصد گردشگری استان بعد از تبریز است که باید از این ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه این منطقه استفاده کرد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات صادق احمدی، فرماندار جلفا، اسماعیل عطاپور فرد به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

 

ارسال دیدگاه