امروز : چهار شنبه 2 مارس 2022
تاریخ : 2022/03/02 - 15:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی از پایانه‌های مرزی جلفا و نوردوز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به  نقل از سایت استانداری آذربایجانشرقی جعفر رزمی سپس در جلسه‌ای با مدیران پایانه‌های مرزی شهرستان جلفا، مسائل و مشکلات این پایانه‌ها را بررسی و بر تسهیل فرایندها و تشریفات اجرایی در نقاط مرزی تاکید کرد. وی اظهار داشت: حل مشکلات مرزی  و تسهیل امور می‌تواند به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به  نقل از سایت استانداری آذربایجانشرقی جعفر رزمی سپس در جلسه‌ای با مدیران پایانه‌های مرزی شهرستان جلفا، مسائل و مشکلات این پایانه‌ها را بررسی و بر تسهیل فرایندها و تشریفات اجرایی در نقاط مرزی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: حل مشکلات مرزی  و تسهیل امور می‌تواند به توسعه فعالیت‌های تجاری و بازرگانی و تسهیل در امر صادرات و واردات کمک کند.

رزمی اظهار داشت: یکی از اهداف مهم توسعه استان، گسترش صادرات و تجارت با کشورهای همسایه است و  نقش پایانه مرزی نوردوز و جلفا برای تجارت با کشورهای اتحادیه اوراسیا از اهمیت ویژه‌ای برخورداراست.

وی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی دستگاه ایکس‌ری کامیونی در پایانه نوردوز برای کنترل کالاهای اساسی در واردات و صادرات و مقابله با قاچاق کالا و مواد مخدر ضروری است و اقدامات لازم در راستای تسریع و بهره‌برداری از این دستگاه انجام شده است.

ارسال دیدگاه