امروز : پنجشنبه 27 اکتبر 2022
تاریخ : 2022/10/27 - 19:58 ذخیره فایل ارسال به دوستان

سردار سلامی: دشمن به سزای اعمال ننگین خود خواهد رسید

♦️سردار سلامی: دشمن به سزای اعمال ننگین خود خواهد رسید فرمانده کل سپاه: 🔹 شهادت مظلومانه جمعی از زائرین و هموطنان عزیز در جنایت تروریستی اشقیای تکفیری در حرم احمدبن موسی(ع) در شیراز را به آحاد ملت شریف ایران بویژه خانواده‌های معظم شهدای حادثه تسلیت و تعزیت می‌گویم. 🔹این جنایت هولناک نشان داد دشمنان عزت، […]

♦️سردار سلامی: دشمن به سزای اعمال ننگین خود خواهد رسید

فرمانده کل سپاه:
🔹 شهادت مظلومانه جمعی از زائرین و هموطنان عزیز در جنایت تروریستی اشقیای تکفیری در حرم احمدبن موسی(ع) در شیراز را به آحاد ملت شریف ایران بویژه خانواده‌های معظم شهدای حادثه تسلیت و تعزیت می‌گویم.
🔹این جنایت هولناک نشان داد دشمنان عزت، اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی برای دست‌یابی به اهداف و آرزوهای شیطانی خود از هیچ جنایتی فرو گذار نکرده و حاضرند مردان، زنان و کودکان بی‌دفاع را حتی در هنگامه نماز و حمد و ثنای پروردگار متعال در حرم اهل بیت پیامبر اعظم ( ص ) قربانی و به خاک و خون بکشانند.
🔹با محکومیت شدید این جنایت وحشیانه و اقدام پلید به حامیان و همراهان پشت صحنه آن قاطعانه اعلام می‌کنیم: آتش خشم و انتقام ملت بصیر، هوشمند و همیشه در صحنه ایران که توطئه اغتشاشات و آشوبگری‌های اخیر دشمن را در مسیر میرایی قرار داده و با سلب شادمانی از اردوگاه شیطان آنان را مایوس و ناامید ساخته است، سرانجام دامان آنان را خواهد گرفت و به سزای اعمال ننگین خود خواهد رساند.

ارسال دیدگاه