امروز : یکشنبه 5 مارس 2023
تاریخ : 2023/03/05 - 4:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته سربازان‌گمنام امام زمان عج مبارکباد /وزارت اطلاعات پیشگام در امنیت

‍ بسم‌الله النور مقام معظم رهبری : « وزارت اطلاعات مظلوم است ، اما در اوج مظلومیت اقتدار دارد. در اقتدار وزارت اطلاعات همین بس که هنوز سازمان های بزرگ جاسوسی دنیا در کف عملیات های اطلاعاتی-امنیتی آن مانده اند و انگشت حیرت به دهان گرفته اند».     شمعی ناپیدا نور می افشاند گمنام […]

‍ بسم‌الله النور
مقام معظم رهبری : « وزارت اطلاعات مظلوم است ، اما در اوج مظلومیت اقتدار دارد. در اقتدار وزارت اطلاعات همین بس که هنوز سازمان های بزرگ جاسوسی دنیا در کف عملیات های اطلاعاتی-امنیتی آن مانده اند و انگشت حیرت به دهان گرفته اند».

 

 

شمعی ناپیدا نور می افشاند
گمنام ، عاشق می شود
گمنام ، می اندیشد
گمنام ، ره می پوید
گمنام ، می رزمد ، می سوزد
نور آرامش می پراکند ، شمع گمنام
می سوزد ، آب می شود
….. اما تمام نمی شود

  •  امنیت به عنوان یکی از ارکان اساسی زندگی فردی و اجتماعی در اعصار مختلف مورد توجه اندیشمندان بوده است. بطور کلی سطح احساس امنیت جامعه با میزان پیشرفت و شکوفایی آن دارای رابطه مستقیم و تنگاتنگ بوده و به هر نسبت که میزان احساس امنیت افزایش یابد زمینه رشد و خلاقیت نیز افزایش می یابد. در شرایط فعلی نیز صیانت از منافع ملی و ارزش های نظام اسلامی ، حفظ انسجام ، مبارزه با تروریسم و تامین امنیت ملت شریف ایران اسلامی مهمترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج ا… تعالی فرجه الشریف) است.
    نام گذاری روز میلاد آن حضرت به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان در حقیقت بیانگر نقش و جایگاه کلیدی و راهبردی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است. مسلماً نام گذاری چنین روزی به این نام کمترین «دست مریزاد» و «خسته نباشید» ما به این افراد است ، افرادی که به دلیل مسائل امنیتی و اطلاعاتی گمنام زندگی می کنند و مردم آنها را نمی شناسند ، اما مردم ما یک چیز را به خوبی می دانند و آن عظمت و بزرگی این سربازان است. سربازانی که یقیناً «بودن» مان در گرو فعالیت آنها و «امنیت» مان در ازای به خطر افتادن «امنیت» آنها است.
    ضمن تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج ا… تعالی فرجه الشریف) از مجاهدت های صادقانه و خالصانه این عزیزان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه تقدیر و تشکر می نمائیم و آرزو داریم در این مسیر مقدس ، توفیق رفیقشان گردد.

مدیر مسئول و هیات تحریریه و خبرنگاران
پایگاه رسمی  خبری و‌تحلیلی #جوان_فردا

ارسال دیدگاه