تجلیل از فرماندار مرند در هفته هنر

تجلیل از فرماندار شهرستان مرند در مراسم بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی استان

عابدین خرّم شامگاه یکشنبه در آیین بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی و نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه انقلاب، با گرامی‌داشت یاد و خاطره سید شهیدان اهل قلم، شهید سیدمرتضی آوینی، گفت: شرط مردانه مردن، مردانه زیستن است و شهید آوینی زندگی خود را وقف تعهد به هنر انقلاب کرده بود.

 🔻تجلیل از فرماندار شهرستان مرند در مراسم بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی استان

♦️به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، در مراسم بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی استان از فرماندار شهرستان مرند به عنوان فعال هنر انقلاب اسلامی تجلیل شد.
♦️استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در جنگ نابرابر رسانه‌ای قرار داریم، اظهار کرد: اکنون صدای توپ، تفنگ و موشک که نشانه جنگ سخت‌ است کمتر شنیده می‌شود، اما صدای جنگ رسانه‌ای نابرابر بی‌وقفه شنیده می‌شود و باید برای مقابله با این جنگ، طرح و برنامه داشته باشیم و بر اساس آن حرکت کنیم.
♦️عابدین خرّم شامگاه یکشنبه در آیین بزرگداشت روز هنر انقلاب اسلامی و نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه انقلاب، با گرامی‌داشت یاد و خاطره سید شهیدان اهل قلم، شهید سیدمرتضی آوینی، گفت: شرط مردانه مردن، مردانه زیستن است و شهید آوینی زندگی خود را وقف تعهد به هنر انقلاب کرده بود.
وی با اشاره به اینکه هنر برای جامعه، مردم و اجتماع ارزش والایی دارد، تاکید کرد: باید گروه‌های هنرمندان متعهد را در تبریز و آذربایجان شرقی بیشتر شکل دهیم تا به انسجام بیشتری دست یابند.
♦️وی با اشاره به اینکه مرز حق و باطل، ظالم و مظلوم، شهید و جلاد از هم جداست، گفت: باید برنامه‌ریزی و انسجام بیشتری داشته باشیم تا هنرمندان متعهدی که می‌خواهند متناسب با زمان ایفای نقش کنند، احساس غربت نکنند.