امروز : یکشنبه 30 آوریل 2023
تاریخ : 2023/04/30 - 4:59 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرند با رئیس دادگستری شهرستان

دیدار سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرند با رئیس دادگستری شهرستان مرند سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرند به همراه مسئول حقوقی ومسئول روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی با رئیس دادگستری شهرستان مرند دیدار وگفتگو کرد. به گرارش خبرنگار javanefarda.ir  اسماعیل الهیاری با قدردانی از زحمات دادگستری درر صیانت و تأکید بر حفظ کاربری اراضی […]

دیدار سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرند با رئیس دادگستری شهرستان مرند

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرند به همراه مسئول حقوقی ومسئول روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی با رئیس دادگستری شهرستان مرند دیدار وگفتگو کرد.

به گرارش خبرنگار javanefarda.ir  اسماعیل الهیاری با قدردانی از زحمات دادگستری درر صیانت و تأکید بر حفظ کاربری اراضی کشاورزی و صدور دستورات به‌موقع در برخورد با متعرضان به اراضی کشاورزی، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه امور اراضی ارائه کرد.

در ادامه این دیدار رضا احدی رئیس دادگستری ضمن تبریک انتصاب آقای الهیاری به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی ،با اشاره بر لزوم پایبندی به قوانین و مقررات، بر پیشگیری از تخلفات به‌عنوان سریع‌ترین، کم‌هزینه‌ترین و اصولی‌ترین راه برای حفظ منافع مردم تأکید و یادآوری کرد: ساماندهی وضعیت اراضی کشاورزی به‌عنوان بزرگترین پشتوانه ملی کشور از اولویت‌هاست.

ارسال دیدگاه