امروز : جمعه 16 ژوئن 2023
تاریخ : 2023/06/16 - 20:50 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد «خط خاطره‌ها» با نصب المان‌های نوستالژیک در پارک باغشمال

شهردار تبریز خبر داد: ایجاد «خط خاطره‌ها» با نصب المان‌های نوستالژیک در پارک باغشمال به گزارش خبرنگار جوان فردا شهردار تبریز از ایجاد مسیر ویژه خط خاطره با نصب المان‌های نوستالژیک در پارک باغشمال خبر داد و گفت: ایجاد این مسیر می‌تواند به عنوان جاذبه گردشگری و تفریحی برای شهروندان و مسافران باشد. یعقوب هوشیار […]

شهردار تبریز خبر داد:
ایجاد «خط خاطره‌ها» با نصب المان‌های نوستالژیک در پارک باغشمال

به گزارش خبرنگار جوان فردا شهردار تبریز از ایجاد مسیر ویژه خط خاطره با نصب المان‌های نوستالژیک در پارک باغشمال خبر داد و گفت: ایجاد این مسیر می‌تواند به عنوان جاذبه گردشگری و تفریحی برای شهروندان و مسافران باشد.

یعقوب هوشیار با اعلام این خبر  اظهار کرد: پارک باغشمال تبریز به سبب موقعیت خاص خود و قرارگیری در نقطه مرکزی شهر یکی از بهترین مناطق برای رونق گردشگری به شمار می رود که می توان با اجرای طرح های مختلف زمینه حضور هر چه بیشتر شهروندان را فراهم کرد.

هوشیار افزود: در راستای افزایش زیبایی‌های بصری و اهتمام  به امر زیباسازی در حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز، مسیر ویژه با عنوان خط خاطره ها در پارک باغشمال ایجاد خواهد شد.

وی ادامه داد: تدوین و اجرای دقیق برنامه‌های زیباسازی آمیخته با هنر، نقش بسزایی در افزایش جذب گردشگر  و زیبایی هرچه بیشتر شهر دارد.

ارسال دیدگاه