آذربایجان با اسرائیل

 باکو: روابط مان با اسرائیل، عمیق و استراتژیک است.

سفیر جمهوری آذربایجان در آمریکا به «جوئیش نیوز سیندیکیت» گفت که اتحاد و ائتلاف جمهوری آذربایجان با اسراییل و آمریکا در راستای منافع و دیدگاه ملی آن است و برای تهدید کسی طراحی نشده است. او در مصاحبه با این رسانه یهودی آمریکایی اعلام کرد، روابط دوجانبه و سه جانبه باکو، واشنگتن و تل‌آویو «عمیق، گسترده و استراتژیک» است و به صورت هفتگی با دیدارهای سطح بالا دنبال می‌شود.  

پایگاه خبری جوان فردا _ مرند 

 باکو: روابط مان با اسرائیل، عمیق و استراتژیک است.


«خزر ابراهیم» سفیر جمهوری آذربایجان در آمریکا مدعی شد روابط باکو با واشنگتن و تل‌آویو تهدیدی برای هیچ کشور دیگری نیست. نماینده باکو در واشنگتن در مصاحبه با رسانه یهودی آمریکایی ادعا کرد که روابط جمهوری آذربایجان با اسراییل به منظور تهدید هیچ کشوری طراحی و برنامه‌ریزی نشده است.

🔸خزر ابراهیم؛ سفیر جمهوری آذربایجان در آمریکا به «جوئیش نیوز سیندیکیت» گفت که اتحاد و ائتلاف جمهوری آذربایجان با اسراییل و آمریکا در راستای منافع و دیدگاه ملی آن است و برای تهدید کسی طراحی نشده است.
او در مصاحبه با این رسانه یهودی آمریکایی اعلام کرد، روابط دوجانبه و سه جانبه باکو، واشنگتن و تل‌آویو «عمیق، گسترده و استراتژیک» است و به صورت هفتگی با دیدارهای سطح بالا دنبال می‌شود.