امروز : سه شنبه 20 ژوئن 2023
تاریخ : 2023/06/20 - 3:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصلاح سه نقطه جاده ای حادثه آفرین در مرند

پایگاه خبری جوان فردا _ مرند   اصلاح سه نقطه جاده ای حادثه آفرین در مرند مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: سه نقطه جاده ای حادثه آفرین در شهرستان مرند اصلاح می شود. علیزاده گفت: سه نقطه پرتردد در جاده های بین المللی مرند به بازرگان و مرند به […]

پایگاه خبری جوان فردا _ مرند

 

اصلاح سه نقطه جاده ای حادثه آفرین در مرند


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: سه نقطه جاده ای حادثه آفرین در شهرستان مرند اصلاح می شود.
علیزاده گفت: سه نقطه پرتردد در جاده های بین المللی مرند به بازرگان و مرند به جلفا، بازدید و مقرر شد در اسرع وقت گروه کارشناسی در این محلها حضور یافته و برای رفع آنها اقدام کنند.
وی با اشاره به طرحهای دوبانده کردن محورهای مواصلاتی مرند به جلفا و مرند به ایواوغلی نیز گفت: متاسفانه در این محورها شاهد افزایش تصادفات و فوت هموطنانمان هستیم که مقرر شد پیمانکاران مشکلات خود در رابطه با اتمام این طرح ها اعلام کرده و طی برگزاری جلسه با استاندار آذربایجان شرقی موارد مطرح و برای حل آنان نیز اقدامات لازم انجام شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود: برای تکمیل ۷ کیلومتر باقیمانده طرح دوبانده کردن مرند به جلفا از طرف مرند، ۱۵۰میلیارد تومان نیاز است و از مجموع ۷ کیلومتر باقی ماندهطرح دوبانده کردن مرند به ایواوغلی نیز، سه و نیم کیلومتر تا دو ماه زیربار ترافیک میرود و باقی مانده تا دوماه آینده مورد بهره برداری قرار میگیرد.
فرماندار شهرستان مرند نیز در این جلسه خواهان تکمیل سریع طرحهای نیمه تمام راهسازی در این شهرستان شد.
داود عباسی گفت: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد فوت چند نفر از مردم استان در تصادفات جاده ای محورهای مرند به جلفا و مرند به ایواوغلی بودیم که باید هر چه سریعتر پروژه دوبانده کردن آنها اتمام یابد.

▫️

ارسال دیدگاه