امروز : چهار شنبه 19 جولای 2023
تاریخ : 2023/07/19 - 4:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک سال حبس برای علیرضابیگی، نماینده افشاگر ماجرای شاسی بلندها

پایگاه خبری javanefarda.ir  _ مرند 📣 یک سال حبس برای علیرضابیگی، نماینده افشاگر ماجرای شاسی بلندها ▫️احمد علیرضابیگی، نماینده مدعی خبر واگذاری خودروهای شاسی بلند به مجلسی ها، از برگزاری دومین جلسه دادگاه خود در روز یکشنبه هفته جاری به اتهام نشر اکاذیب خبر داد. ▫️ هنوز یک روز از تشکیل این جلسه دادگاه و […]

پایگاه خبری javanefarda.ir  _ مرند

📣 یک سال حبس برای علیرضابیگی، نماینده افشاگر ماجرای شاسی بلندها

▫️احمد علیرضابیگی، نماینده مدعی خبر واگذاری خودروهای شاسی بلند به مجلسی ها، از برگزاری دومین جلسه دادگاه خود در روز یکشنبه هفته جاری به اتهام نشر اکاذیب خبر داد.

▫️ هنوز یک روز از تشکیل این جلسه دادگاه و درخواستش برای رسیدگی پرونده اش در محکمه سیاسی نگذشته بود که رأی یک سال حبس او در دادگاه بدوی صادر شد و امروز (سه شنبه) این رأی در سامانه الکترونیکی قضائی بارگزاری شد.

▫️علیرضا بیگی که پیش از این خبرداده بود اولین جلسه دادگاهش به دلیل نقص در پرونده و عدم ثبت شکایت توسط شاکی از سوی رئیس دادگاه به بازپرسی برگشته است گفت که رأی دادگاه بدوی او مبنی بر صدور یک سال حبس صادر شده است و در صورت تأیید رأی در دادگاه تجدید نظر به دلیل اینکه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان این پرونده را خارج از وظایف نمایندگی تشخیص داده است، حکم یک سال حبس او از زمان تأیید حکم قابل اجرا خواهد بود.

منبع : شرق

♦️ #جوان_فردا
رسانه ای مستقل و مردمی
زبان گویای مردم و مسئولین

@jjavanefarda

درایتا👇

@javanefarda

ارسال دیدگاه