تجمع مردمی اعلام اخطار به اسراییل و امریکای جنایتکار

فرماندار مرند: غزه قتلگاه صهیونیست ها خواهد شد.

فرماندارقابلیت و ظرفیت‌های جبهه مقاومت در منطقه و فرامنطقه بسیار قدرتمند و توانمند است و می‌تواند در صورت ورود هر کشوری به جنگ یا هر دولت حامی اسرائیل،‌ پاسخ‌های ویرانگر و قاطعی به آنها بدهد و منافع آنها را در کل جهان نابود کند. مرند:

داود عباسی در مراسم تجمع بزرگ مردمی در حمایت از مردم و کودکان غزه که در میدان امام خمینی(ره) شهر مرند برگزار شده بود، گفت: امروز این تجمع مردمی اعلام اخطار به اسراییل و امریکای جنایتکار است تا دست از کشتار مردم بی دفاع غزه بردارند که اگر این جنگ نابرابر متوقف نشود ملتهای مسلمان، غزه را قتلگاه صهیونیست ها خواهند کرد.


وی در ادامه افزود: آنچه از میدان نبرد میان مردم فلسطین با نیروهای اشغالگر اسرائیلی دیده می‌شود، نبردی نابرابر است، نبردی که یک طرف آن تا دندان مسلح و البته بی‌رحم و جنایتکار است و همچنان قوانین بین‌المللی را هم زیر پا می‌گذارد و طرف مقابل با حداقل امکانات نظامی مقابل یکی از ارتش‌های قدرتمند جهان ایستادگی کرده و ناتوانی آن را به اثبات رسانده است.
فرماندار شهرستان مرند گفت:ارتش رژیم صهیونیستی با انجام عملیات زمینی خود را به قتلگاه می‌برد و در جهنمی که نیروهای حماس برای آنها تدارک دیده‌اند خواهند افتاد.
داود عباسی افزود:
در پایان این مراسم پرچم های اسراییل و امریکا توسط دانش آموزان به آتش کشیده و فریادهای مرگ بر اسراییل و مرگ بر امریکا توسط مردم ولایت مدار شهرستان مرند سر داده شد.

▫️