امروز : شنبه 16 دسامبر 2023
تاریخ : 2023/12/16 - 18:34 ذخیره فایل ارسال به دوستان

آثار برگزیده مسابقه نقاشی هفته خاک در آذربایجان شرقی اعلام شد

آثار برگزیده مسابقه نقاشی هفته خاک در آذربایجان شرقی اعلام شد به گزارش جوان فردا javanefarda.ir  آثار ارسالی به مسابقه نقاشی هفته خاک سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مدیران سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی داوری شد و از بین ۲۹۴ اثر ارسالی، ۶ نقاشی به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد. ان […]

آثار برگزیده مسابقه نقاشی هفته خاک در آذربایجان شرقی اعلام شد

به گزارش جوان فردا javanefarda.ir  آثار ارسالی به مسابقه نقاشی هفته خاک سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مدیران سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی داوری شد و از بین ۲۹۴ اثر ارسالی، ۶ نقاشی به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

ان الله جمیل و یحب الجمال
خداوند زیباست وزیبایی را دوست دارد

آقای جمال شکاری

بعد از اعلام نتایج مسابقه نقاشی ”هفته خاک” نوگل عزیزمان آقای پرهام شکاری از شهرستان مرند موفق به کسب رتبه گردیده است . این موفقیت را به شما و خانواه محترم تبریک عرض می کنیم . امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق باشید .
ذوق سرشار و طبع بالیده میراث نیاکان ماست. به راستی که خوش فرمود: “هنر نزد ایرانیان است وبس ” و بی شک ایران زمین به فرزندان مستعدش می بالد که ,این چنین هنرمندانه با رنگها بر تارک صفحات , قریحه و ذوق و احساس را در هم می آمیزند ونقش خاطره می زنند.

لازم به ذکر وافتخار است که از ۱۳ نقاشی حاضر ایرانی در مسابقه فائو به مناسبت روز جهانی خاک ، ۶ مورد آن مربوط به استان آذربایجان شرقی می باشد

ارسال دیدگاه