امروز : پنجشنبه 28 دسامبر 2023
تاریخ : 2023/12/28 - 6:57 ذخیره فایل ارسال به دوستان

 کشف بیش از ۴کیلوگرم هروئین در ” مرند “

  فرمانده انتظامی مرند از کشف ۴کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و دستگیری ۳سوداگر مرگ خبرداد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان فردا javanevarda.ir  به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ”علی اسدیان”در در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق مواد مخدر از یکی از استان های […]

 

فرمانده انتظامی مرند از کشف ۴کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و دستگیری ۳سوداگر مرگ خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان فردا javanevarda.ir  به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ”علی اسدیان”در در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق مواد مخدر از یکی از استان های همجوار و توزیع در سطح شهرستان مرند موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات و تحقیقات فنی و پلیسی متهم را که‌در پوشش خانوادگی حمل مواد مخدر می کرد شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مرند اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر باپشتیبانی عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان درععملیات غافلگیرانه خودروی متهم را که در پوشش خانواده به همراه همسر و فرزندش در محور مرند- خوی در حال تردد بوده متوقّف کردند.

سرهنگ ” اسدیان ” از کشف ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین در بازرسی از این خودرو خبرداد و افزود : متهمان که ۲ خانم و یک آقا بودند پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه مصرف ، تهیه و توزیع انواع مواد مخدر مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه