امروز : سه شنبه 2 ژانویه 2024
تاریخ : 2024/01/02 - 3:26 ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملیات اجرایی فاضلاب شهری روستای شجاع

  به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عملیات اجرایی فاضلاب شهری روستای شجاع با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار شهرستان جلفا، معاونین و مدیران این سازمان و سایر مقامات شهرستانی برگزار شد. دکتر مجید کیانی در […]

 

به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عملیات اجرایی فاضلاب شهری روستای شجاع با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، فرماندار شهرستان جلفا، معاونین و مدیران این سازمان و سایر مقامات شهرستانی برگزار شد.

دکتر مجید کیانی در این مراسم اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی سازمان با ارزیابی اولویت صورت می‌گیرد که هم اکنون اتمام جاده جلفا – مرند در اولویت اول پروژهای عمرانی قرار دارد و از این جاده اهالی، سرمایه‌گذاران، گردشگران و کارکنان سازمان و واحدهای تولیدی منطقه منتفع می‌شوند.

وی تصریح کرد: اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی متناسب با نیاز مردم انجام می‌پذیرد که اجرای شبکه فاضلاب شهر هادیشهر و شجاع به دلیل دخالت مستقیم در سلامت مردم در اولویت قرار گرفتند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس یادآور شد: الزامی برای اجرای تمامی پروژه‌های عمرانی توسط سازمان وجود ندارد و قانون به ما جهت تسریع در پروژه‌های عمرانی سایر ادارات دولتی اجازه مشارکت داده است.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری در انتخابات پیش‌رو یادآور شد: مطالبات مردم در سطح ملی توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی صورت می‌پذیرد که با انتخاب فرد اصلح می‌توانیم در توسعه همه‌جانبه سهیم باشیم.

پروژه اجرای شبکه فاضلاب شجاع و مجتمع‌های مسکونی آن به‌طول ۵ کیلومتر و با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز و ظرف ۱۸ ماه مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

این پروژه در راستای تکمیل زیرساخت‌های سایت مسکونی و افزایش بهداشت عمومی اجرا می‌گردد و بهره‌برداری از آن اثرات مثبت زیست‌محیطی داشته و منجر به سالم ماندن آب‌های زیرزمینی و درنهایت افزایش ضریب سلامت شهروندان خواهد گردید.

ارسال دیدگاه