امروز : پنجشنبه 13 ژوئن 2024
تاریخ : 2024/06/13 - 2:09 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مرند از افتتاح چندین مدرسه در هفته دولت سال جاری خبر

به همت خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی مدارس استان از ۲۲ مدرسه نیمه تمام که از یک و نیم سال گذشته در شهرستان باقی مانده بود، امسال و و اوایل سال آینده شاهد بهره برداری ۱۰ مدرسه نوساخت در شهرستان مرند خواهیم بود.

🔻فرماندار مرند از افتتاح چندین مدرسه در هفته دولت سال جاری خبر داد

داود عباسی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند از بهره برداری از ۱۰ مدرسه در حال احداث طی سال جاری و اوایل سال آینده خبر داد.
وی گفت: به همت خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی مدارس استان از ۲۲ مدرسه نیمه تمام که از یک و نیم سال گذشته در شهرستان باقی مانده بود، امسال و و اوایل سال آینده شاهد بهره برداری ۱۰ مدرسه نوساخت در شهرستان مرند خواهیم بود.
فرماندار شهرستان مرند همچنین خواهان بازنگری در برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان شد.
داود عباسی افزود: ستادی برای پر کردن مناسب اوقات فراغت دانش آموزان با کمک تمامی دستگاه ها و ارگانهای شهرستان تشکیل گردد تا شاهد برگزاری برنامه های مفید برای زمان تعطیلی مدارس برای دانش آموزان شهرستان و با خروجی مطلوب باشیم.
حجت الاسلام نعمت زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش با انتقاد از کمبود فضاهای آموزشی در برخی از مدارس این شهرستان، خواهان تکمیل پروژه های آموزشی نیمه تمام شد.
وی گفت: دو شیفته شدن آموزشی با حداکثر تعداد دانش آموزی باعث افت تحصیلی آنان می شود که در این خصوص باید مدارس احداثی هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسند و در خصوص احداث مدارس جدید نیز اقداماتی صورت بگیرد.

▫️

ارسال دیدگاه