در آغاز سالتحصیلی جدید هیچ مدرسه ای در سطح شهرستان بدون معلم نخواهد بود

به گزارش خبرنگار جوان فردا www.javanefarda.ir به نقل از اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش بر ضرورت آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان با قرار دادن امکانات موجود بر آماده سازی مدارس مشارکت فعال داشته باشند .

%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%aa%da%af%d9%88

معاون استاندار وفرزماندارویژه شهرستان مرند :دریافت هر گونه کمک اجباری هنگام ثبت نام از دانش آموزان غیر قانونی و اجباری است / در آغاز سالتحصیلی جدید هیچ مدرسه ای در سطح شهرستان بدون معلم نخواهد بود

به گزارش خبرنگار جوان فردا www.javanefarda.ir  به نقل از اخبار به روز مرند :معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش بر ضرورت آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان با قرار دادن امکانات موجود بر آماده سازی مدارس مشارکت فعال داشته باشند .

راستگو با اشاره به بازگشایی مدارس افزود: برگزاری و اجرای مطلوب پروژه مهر در روحیه و انگیزه دانش آموزان می تواند موثر باشد .

وی گفت: بازگشایی مدارس تحول بزرگی در کشور به حساب می آید که می تواند یک هم اندیشی و همگرایی برای مشارکت تمام نهادها در بازگشایی مدارس باشد .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه هیچ مدرسه ای اجبارا حق دریافت شهریه برای ثبت نام ندارد افزود: هیچ مدرسه ای حق دریافت شهریه از والدین در هنگام ثبت نام را ندارد و آموزش و پرورش برای این موضوع با جدیت وارد شود.

راستگو گفت: آموزش و پرورش برای جذب کمکهای مردمی برای مدارس فرهنگ سازی کند .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به سرویس مدارس گفت: وجود سرویس در مدارس اجباری برای والدین نیست و در بکارگیری سرویس اختیار کامل دارند .

 %d9%be%db%8c%d8%b1%db%8c

در ابتدای این جلسه پیری معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان مرند گفت: آماده بازگشایی مدارس هستیم.

وی با اشاره به پرداخت سرانه افزود: مبلغ ۵۰ میلیون تومان سرانه به روستا ها توزیع شده است و در صورت تامین اعتبار مجددا سرانه پرداخت خواهد شد .

پیری با بیان اینکه نوع لباس و پارچه برای دانش آموزان به صورت یکسان است افزود: در قیمت لباس ، نوع دوخت و نوع پارچه نظارت کامل صورت گرفته و در ۲۷ فروشگاه شهر قابل توزیع است .

وی با اشاره به تعداد نیرو در مجموعه آموزش و پرورش گفت: ۳۴۰۰ نفر نیرو در آموزش و پرورش وجود دارد ولی در سال قبل تعداد ۳۰۰ نفر نیروی مازاد وجود داشت که امسال به تعداد ۲۰۰ نفر رسیده است .

وی بیان داشت: با تمهیدات صورت گرفته امسال در یک مهر هیچ مدرسه ای در سطح شهرستان بدون معلم نخواهد بود .

رئیس آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به توزیع کتب درسی مدارس بیان داشت: مرند اولین شهر استان است که اقدام به توزیع کتب درسی کرده تا در هنگام بازگشایی دانش آموزی بدون کتاب نباشد .

در آخر با اهدا لوحی از نفرات برتر کنکور فنی و حرفه ای تقدیر به عمل آورده شد .

ولی جای سوال دارد چر ا آموزش پرورش شهرستان مرند در برگزاری جلسات برای پوشش خبری بصورت گزینشی از خبرنگاران دعوت میکند !!!آنهم فقط رسانه ملی و خبر گزاری جمهوری اسلامی … ؟؟؟

ما امیدواریم با پیگیریهای نماینده عالی دولت و کاهش کم لطفی مدیریت آموزش پرورش برای دعوت گزینشی ازبرنامه های برخی از ادارات ، حتما از مشاوران غیر حرفه ای استفاده میکنند باشیم …

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b44%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b41%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-2

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b43