امروز : دوشنبه 19 سپتامبر 2016
تاریخ : 2016/09/19 - 18:44 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پس از ردصلاحیت هاشمی و حتمی‌بودن ردصلاحیت خاتمی؛احمدی نژاد هم…

پس از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی در انتخابات دوره قبل، حتمی بودن رد صلاحیت سیدمحمد خاتمی در صورت کاندیداتوری، خبرها حاکیست که سومین رییس‌جمهور سابق ایران هم…

%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c-%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af0

احمدی‌نژاد هم ردصلاحیت می‌شود!
پس از ردصلاحیت هاشمی و حتمی‌بودن ردصلاحیت خاتمی؛

کد مطلب : ۱۱۶۵۴۲
گروه سیاسی: پس از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی در انتخابات دوره قبل، حتمی بودن رد صلاحیت سیدمحمد خاتمی در صورت کاندیداتوری، خبرها حاکیست که سومین رییس‌جمهور سابق ایران هم در صورت کاندیداتوری تایید صلاحیت نخواهد شد و عباس امیری‌فر روحانی نزدیک به احمدی‌نژاد خبر داده که: بنابر اخبار غیررسمی ۱۰ نفر از اعضای شورای نگهبان در جلسه غیررسمی که داشته اند نظرشان رد صلاحیت احمدی نژاد بوده است.
احمدی‌نژاد هم ردصلاحیت می‌شود!
متن مطلب امیری فر که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است به این شرح است: طبق خبر موثقی که دارم کلا نامزد شدن احمدی نژاد منتفی است و طبق نظر ارشادی یکی از مقامات عالیرتبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سفر استانی هم بصلاح نمی باشد و طبق خبر موثق و دقیقی که دارم سفر استانی گرگان هم آخرین سفر استانی و بنابر اخبار غیررسمی ۱۰ نفر از اعضای محترم شورای نگهبان در جلسه غیررسمی که داشته اند نظرشان رد صلاحیت بوده است و فقط دو نفر موافق ایشان بوده اند.خواهش می کنم غیر از این سوال نکنید که با عرض معذرت پاسخگو نخواهم بود.

در همین زمینه خبرگزاری اصولگرای فارس در یادداشتی به قلم مدیر این خبرگزاری نوشت: «چند روزی است محافل رسانه‌ای و سیاسی گوناگون از‌جمله کانال‌های نزدیک به دکتر احمدی‌نژاد، از ملاقات وی با رهبر انقلاب اسلامی خبر می‌دهند؛ دیداری مهم که به ‌درخواست و پیگیری خود او انجام شده… اما ظاهرا نتیجه‌اش خلاف انتظار وی بوده‌ است! هرچند هنوز جزئیات این دیدار که چند هفته قبل انجام شده است، منتشر نشده؛ ولی این مقدار قطعی است که وی با نهی صریح رهبر معظم انقلاب، برای ورود به میدان رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده مواجه شده است! نهی‌ای برخاسته از تدبیر، یعنی لایه‌های زیرین و صفحات پسینی ماجراها را دیدن. نهی‌ای حاکی از شجاعت در بیان آن چیزی که رهبری برای انقلاب و نظام و چه ‌بسا مصالح خود وی لازم دانسته‌اند و نهی‌ای که مؤید قدرت مدیریت برای راهبری انقلاب است. حضرت آقا این بار نه به شیوه معمول و غالب خود- و البته نه همیشگی- بلکه مبتنی بر مصالح کشور و مشابه موارد خاص و استثنا، در برابر آمدن دکتر احمدی‌نژاد به میدان رقابت‌های ریاست‌جمهوری سکوت نکرده و صراحتا نظر مخالف خود را ابراز کرده‌اند…. بنابراین بدون تردید، اعلام نظر صریح رهبری، حدود ٩ ماه مانده به انتخابات را باید اقدامی پر خیر و برکت و البته توأم با اتمام حجت دانست. امروز احمدی‌نژاد و یاران دوآتشه و سینه‌چاک او در معرض آزمونی مهم قرار گرفته‌اند؛ آزمون «ولایت‌پذیری»! احمدی‌نژاد که مدتی است نشست‌های «تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام و رهبری» را برگزار می‌کند، امروز باید در عمل نشان دهد با نهی مهم‌ترین «ثقل» احیا‌شده از سوی امام (ره) یعنی «ولایت فقیه» چگونه برخورد خواهد کرد و تمکین می‌کند یا خود را «مأذون»! نمی‌داند و راه خود را می‌رود؟ او در دوران ریاست‌جمهوری‌اش در گفت‌وگو با نویسنده این سطور، مدعی بود سینه‌اش را سپر کرده تا تیرهای نشانه‌رفته به سمت آقا به او اصابت کند!».

ارسال دیدگاه