امروز : پنجشنبه 24 نوامبر 2016
تاریخ : 2016/11/24 - 19:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارتش سوریه نیمی از منطقه «مساکن هنانو» حلب را آزاد کرد

به گزارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir خبرگزاری فارس: ارتش سوریه نیمی از منطقه «مساکن هنانو» حلب را آزاد کرد/ ده‌ها تروریست‌ کشته شدند

%d9%87%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87

ارتش سوریه نیمی از منطقه «مساکن هنانو» حلب را آزاد کرد/ ده‌ها تروریست‌ کشته شدند 
به گزارش خبرنگار جوان فردا  javanefarda.ir خبرگزاری فارس: ارتش سوریه نیمی از منطقه «مساکن هنانو» حلب را آزاد کرد/ ده‌ها تروریست‌ کشته شدند
نیروهای ارتش سوریه و محور مقاومت در عملیات امروز خود توانستند به سمت مناطق محاصره شده حلب پیشری کرده و بیش از نیمی از محله «مساکن هنانو» را آزاد کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ارتش سوریه به کمک‌های نیروهای متحد توانستند در به سمت مناطق محاصره شده در شهر حلب پیشروی کنند.

آخرین خبرها از تحولات میدانی شهر حلب حاکیست، نیروهای سوری و رزمندگان مقاومت از ساعتی قبل عملیاتی را در محور «مساکن هنانو» آغاز کردند و پس از درگیری های شدید با تروریست های نورالدین زنکی موفق شدند بیش از نیمی از محله را آزاد کنند.

شهر حلب و موقعیت محله «مساکن هنانو»، جهت اندازه بزرگ تصویر اینجا

همزمان گروهی ویژه از نیروهای مقاومت فلسطینی موفق شدند مناطق مختلفی از جمله خانه بهزیستی، ساختمان فرمانداری، العمالیه، اداره پست، مسجد شرقی و تالار عروسی را به طور کامل پاکسازی کرده و به سمت جنوب محله پیشروی کنند.

به گفته منابع میدانی، در این عملیات، ده‌ها تروریست در این عملیات کشته یا زخمی شدند.

منطقه مساکن هنانو در شمال شرق شهر حلب واقع شده است. در صورت پاکسازی کامل منطقه مساکن هنانو، مناطق مختلفی از جمله «شیخ نجار قدیم و منطقه الحیدریه» در معرض سقوط کامل قرار خواهند گرفت. ارتش سوریه در روزهای اخیر در چندین مرحله تلاش کرد این منطقه را باز پس بگیرد اما شدت درگیری ها باعث شد مواضع در محله مساکن هنانو تثبیت نشود.

در روزهای اخیر نیروهای سوری در گام نخست توانستند به دروازه شمالی محله و منطقه جوانان نزدیک شوند.

یک منبع میدانی در گفت وگو با بین الملل فارس اعلام کرد: درگیری در ۲۰۰ متری میدان بعبدین به شدت ادامه دارد و طرفین درصدد هستند مواضع را در این منطقه تثبیت کنند.

ارسال دیدگاه