دیدار هیات امنای موزه شهرستان مرند با فرماندارمرند

وجود موزه هنر های معاصر در شهرستان علاوه بر جذب گردشگر می تواند ظرفیت خوبی برای شهرستان باشد .

۳-Copy

به گزارش خبرنگار جوان فردا به نقل از سایت فرمانداری مرند: تقی کرمی در اولین جلسه بررسی روند پیشرفت احداث موزه هنر های معاصر شهرستان که با حضور هیت امناء آن که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: وظیفه هیت امناء ارتباط بیشتر با مردم و خیرین و جذب کمکهای آنها در جهت تکمیل پروژه موزه هنر های معاصر است .

وی ادامه داد : وجود موزه هنر های معاصر در شهرستان علاوه بر جذب گردشگر می تواند ظرفیت خوبی برای شهرستان باشد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه شهرداری در ساخت این موزه تلاش مضاعفی انجام دهد گفت: شهرداری وظیفه دارد نسبت به تکمیل و بهره برداری از این موزه اقدام نماید و تمکیل آن یکی از پروژه های مهم شهرستان بوده و شهرداری سرعت عمل به خرج دهد .

وی گفت: تلاش خواهیم کرد با رایزنی و مکاتباتی با برخی مسئولین نسبت به جذب کمکهای مالی اقدام کنیم و لازم است هیئت امناء در جذب خیرین برای کمک به تسریع در ساخت این مجموعه اقدام نماید .

وی بیان داشت: قیمت اشیاء تاریخی اهدایی به موزه بالای ۳/۸ میلیارد تومان است که امید است شهرداری در اسرع وقت نسبت به ساخت و اتمام ، اقدام نماید .

آقای دکتر نصیری از مرندیان مقیم تهران اهدا کننده اشیا تاریخی به شهرستان است و علاقمند هستند این اشیاء تاریخی و نفیس در شهرستان مرند نگهداری شود.