امروز : دوشنبه 3 آوریل 2017
تاریخ : 2017/04/03 - 18:06 ذخیره فایل ارسال به دوستان

نوجوانان ایران، جهانی شدند

نوجوانان ایران، جهانی شدندبه گزارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال آسیا و انتخابی جهان امروز (دوشنبه) در شهر نایپیداو میانمار پیگیری می‌شود.

نوجوانان ایران، جهانی شدند
تیم والیبال نوجوانان ایران با شکست سه بر صفر تایلند در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا، سهمیه حضور در مسابقات جهانی بحرین را به دست آورد.

نوجوانان ایران، جهانی شدندبه گزارش خبرنگار جوان فردا  javanefarda.ir  به نقل از  گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال آسیا و انتخابی جهان امروز (دوشنبه) در شهر نایپیداو میانمار پیگیری می‌شود.

تیم والیبال نوجوانان ایران در سومین مسابقه این مرحله از ساعت ۱۳ به وقت ایران به مصاف تیم تایلند رفت و با شکست سه بر صفر این تیم، علاوه بر صعود به مرحله نیمه نهایی، سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی بحرین که اواخر مردادماه برگزار می‌شود، به دست آورد.

شاگردان محمد وکیلی، سرمربی تیم ایران در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۹ تایلند را از پیش رو برداشتند تا به عنوان سومین تیم بعد از ژاپن و کره جنوبی سهمیه جهانی کسب کنند.

تیم ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها بنگلادش را سه بر صفر شکست داد و برابر کره جنوبی سه بر صفر مغلوب شد. در دور دوم نیز برابر چین سه بر دو مغلوب شد و در آخرین مسابقه این مرحله موفق به شکست چین تایپه با نتیجه سه بر صفر شده بود.

ارسال دیدگاه