امروز : پنجشنبه 27 آوریل 2017
تاریخ : 2017/04/27 - 4:51 ذخیره فایل ارسال به دوستان

در سایه مقام معظم رهبری و خون شهدا کشور ما در آرامش و امنیت است

به گزارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با حضور در جمع بسیجیان اردوگاه قدس سپاه مرند طی سخنانی اظهار داشت: باید قدر امنیت و آرامش کشور را بدانیم .

DSC_0021

به گزارش خبرنگار جوان فردا  javanefarda.ir راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با حضور در جمع بسیجیان اردوگاه قدس سپاه مرند طی سخنانی اظهار داشت: باید قدر امنیت و آرامش کشور را بدانیم .

وی افزود: آمادگی دفاعی در هر کشوری جز ضروریات آن کشور است و امری بسیار ضروری و حساس است .

وی گفت: ما باید همیشه از تمام جوانب آماده در مقابل تهدیدات دشمنان آماده باشیم و اجازه ندهیم هیچ کشور چشم طمع به کشور ما داشته باشد .

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به وضع کشور های همسایه بیان داشت: در سایه مقام معظم رهبری و خون شهدا کشور ما در آرامش و امنیت است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا بیان داشت: انتخابات در ۲۹ اردیبهشت ماه سالجاری در کشور ما برگزار خواهد شد که حضور پر شور و حداکثری مردم در پای صندوقهای رای را می طلبد .

وی با اشاره به برگزاری انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی در شهر مرند گفت: انتخابات شور اهای اسلامی فقط در شهر مرند به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد که هفت نفر به عنوان عضو اصلی انتخاب خواهند شد .

وی افزود: از مجموع ۱۳۱ نفر ثبت نام کننده ، ۱۱۲ نفر در شهر مرند رقابت خواهند کرد که مردم باید در انتخاب خود آگاهانه عمل کنند تا شاهد رشد و توسعه شهرستان باشیم .

وی با تاکید بر حضور به موقع مردم در پای صندوقهای رای عنوان داشت: به علت الکترونیکی بودن انتخابات شور اها در شهر مرند لازم است مردم به موقع و در زمان اول رای گیری در پای صندوقهای رای حضور یابند .

DSC_0023

DSC_0007DSC_0019DSC_0017

ارسال دیدگاه