میابی هفته دولت را به حسن نژاد تبریک گفت.

آقای حسن نژاد علاوه براینکه بیکاران منتظر کارخانجات اعلامی از سوی شما که قرار بود بیکاران را از دم در شان به کار دعوت کنند همچنان منتظرند .موارد ذیل همچنان باقی است

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر محمد حسن نژاد نماینده قانونی مجلس
هفته اول شهریورماه ، که با نام و یاد شهیدان والامقام رجائی و باهنر مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است را به همه دولت مردان خدوم و نمایندگان متعهد به وعده های خود تبریک عرض مینمایم .


هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت با محوریت ولایت امر و تلاش جهت تحکیم آن سرافرازی ، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت. و در این راستا چه نیکوست که خدمتگزاران در قوه مجریه ، قوه قضائیه ، قوه مقننه به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدای والا مقام ، هم قسم شوند ، برای ساختن ایرانی مقتدر ، ایرانی استوار ، ایرانی آباد و ایرانی آزاد با روحیه انقلابی .
ازسوی دیگر این هفته تجلیل از شهدائی است که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی ، صفات بارز انسانی خود شامل تواضع ، عشق به مردم ، کار و خدمت برای مردم را از دست ندادند و لحظه عمر نه چندان طولانی ، ولی عریض خود را در راه اسلام و انقلاب به زیباترین وجه به کار گرفته و مورد استفاده قرار دادند.
اینجانب ضمن تبریک هفته دولت ، فرصت را غنیمت شمرده در ششمین روز هفته دولت از آقای دکتر محمد حسن نژاد نماینده قانونی مجلس خواستاریم عملکرد خود را در این مدت شش سال با توجه به وعده و وعیدهای داده اش در انتخابات ۹۱ و ۹۵ اعلام دارند تا بصورت رایگان در پایگاه خبری و تحلیلی رسمی جوان فردا و دیگر پایگاههای خبری محلی انتشار یابد
ولی آقای حسن نژاد ،خواستم با اعلام موارد ذیل که عملکرد دولت مردان دولت تدبیر امید که در مرند با مخالفت حضرتعالی با دکتر روحانی و دولت وی در زمان انتخابات که آنها را دروغگو خواندید . حال با این مقایسه شما ادعای راستگوئی را یدک می کشید ممکن است دراین شبهه باشد یا نباشد . حالا فرض می کنیم شبهه نباشد . پس بعد از مطاله عملکرد دولت مردان در جریان سال ۹۵ و ۹۶ بخصوص پرو ژه ها افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفته در شهرستان مرند در هفته دولت ۹۶ ، عملکرد خود را بیان فرمائید تا به سمع مردم شریف و آگاه برسانیم و از طرفی با اعلام عملکرد خود ارج و مقام نیروی ارزشی بودنتان بیش از این محقق فرمائید.
پروژه های ذیل با مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ریال معادل ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان در ۶۰ پروژه هزینه شده است .علاوه براینکه مشکل تبریز کف با تدبیر نماینده عالی دولت  ومعاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان مرند و تلاشهای شورای تامین و تصمیم قاطع دستگاه قضا حل گردید وجای تشکر از دست اندرکاران دارد ولی موارد ذیل توسط دولت مردان انجام گرفته است .
۱- ترمینال روستائی شمال شهر مرند افتتاح شد .
۲- آبیاری تحت فشار آقای قربانی در روستای تازه کند افتتاح شد
۳- مدرسه چرچر با همت خیر مدرسه ساز افتتاح شد .
۴- مرکز سلامت شهر زنوز افتتاح شد.
۵- تعاونی خدمات محصولات کشاورزی هرزند جدید افتتاح شد .
۶- مدرسه ملایوسف با همت خیر مدرسه ساز اتمام و افتتاح شد .
۷- بخش NICU بیمارستان حجت افتتاح شد .
۸- پروژه های برق شهرک میلاد و ۱۷ نقطه شهرستان عملیاتی شد ومورد بهره برداری قرار گرفت . واسناد مالکیت تعدادی از ساکنین میلاد حل شد .
۹- آب شرب مجتمع پیام – سیوان مورد بهره برداری و افتتاح شد .
۱۰- مراسم روز کارمند با حضور کارمندان هم برگزار شد .
۱۱- آبیاری تحت فشار آقای صادقی افتتاح شد .
۱۲- طرح یادمان مزار شهدای روستای دیزج حسین بیگ افتتاح شد .
۱۳- منبع آب ۳۰۰۰مترمکعبی روستای قرمزی قشلاق افتتاح شد .
۱۴- بلوار ورودی روستای دولت آباد افتتاح شد .
۱۵- مدرسه خیرساز روستای قینر افتتاح شد
۱۶- پروژه ساماندهی معابر روستای باروج افتتاح شد
۱۷- طرح ساماندهی معابر روستای لیوار پائین افتتاح شد .
۱۸- پارک و بوستان روستای گله بان افتتاح شد .
۱۹- سالن ورزشی و پارک کودک و خانه هلال مرکید افتتاح شد .
۲۰- طرح آسفالت معابر شهر یامچی افتتاح شد .
۲۱- سالن ورزشی بانوان اکسیر افتتاح شد.
۲۲- سالن ورزشی سر پوشیده و چمن مصنوعی با پیست آموزشی اسکیت و دو میدانی بانوان افتتاح شد .
علاوه بر اینها براینکه از دیگر فعالیتهای مسئولین دلسوز مطلع باشید باید خدمتتان معروض دارم .
۱- مرکز همودیالیز مرند با همت تلاشگران سنگر بهداشت ودرمان افتتاح گردید.
۲- کوی شهید چرمی آسفالت شد.
۳- الحاق کوی شهید چرمی با تدبیر نماینده عالی دولت در مرند و شهرد اری مرند حل شد .
۴- بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند با همت و پیگیریهای امام جمعه مرند و معاون استاندار و فرماندار ویژه مرند و حمایتهای چهره های ماندگار مرند مشمول ماده ۲۳ گردید .که یک طرح ملی خواهد بود .
۵- طرح کرامت به بهترین وجه با حمایتهای سازمانها و ادارات توسط سپاه مرند در نقاط محروم اجرا شده است .
امید است با مرور وعده های داده ات به مردم در سالهای ۹۱ و ۹۵ عملکرد خود را در راستای این وعده ها که خروجی آن از روی کاغذ به عملیات فیزیکی تبدیل شده است را اعلام فرمائید . برای یادآوری چندین وعده هایت را در این تبریک یاد آور میشود .
علاوه براینکه بیکاران منتظر کارخانجات اعلامی از سوی شما که قرار بود بیکاران را از دم در شان به کار دعوت کنند همچنان منتظرند .موارد ذیل همچنان باقی است

۱- مشکل چایخانه مسجد قرمزی قشلاق همچنان باقی است
۲- مشکل مدرسه قرمزی قشلاق باقی است
۳- شهرک صنعتی با یک تابلو می درخشد .
۴- وعده هایت در یامچی همچنان باقی است .
۵- وعده هایت در کشکسرای همچنان باقی است .
۶- مشکل هرزندات بخصوص آب همچنان باقی است .
۷- مشکل جاده مرند وجلفا همچنان باقی است .
۸- مشکل جاده بناب همچنان باقی است .
۹- مشکل ملایوسف همچنان باقی است .
وووو#