پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند به مناسبت نیمه شعبان/ وتبریک روز سربازان گمنام امام زمان

داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت. ” اللهم عجل لولیک الفرج”پانزدهم شعبان”، روز میلاد فرخنده حضرت‌ بقیه‌الله‌ الاعظم (عج) طلیعه عدالت و یگانه منجی عالم بشریت بر تمامی منتظران‌ حضرتش‌ تبریک و تهنیت باد. این عید خجسته شوق دیدار جمال موعود را در […]

داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت.

” اللهم عجل لولیک الفرج”پانزدهم شعبان”، روز میلاد فرخنده حضرت‌ بقیه‌الله‌ الاعظم (عج) طلیعه عدالت و یگانه منجی عالم بشریت بر تمامی منتظران‌ حضرتش‌ تبریک و تهنیت باد.

این عید خجسته شوق دیدار جمال موعود را در دلها دو چندان می کند، موعودی که ولادتش بوستان مقدس نبوی را آراست، او که سال هاست منتظرانش سر بر سجاده عشق و ارادت، ظهورش را طلب می کنند تا به فضل حضورش، امتداد انوار خورشید عدل و داد به قنوت دستان منتظر، گره خورده و بنیان جهل، ظلم و جور از جهان برچیده شود.
بدون شک انتظار ظهور خاتم الاوصیاء و مفخر الاولیاء که همواره منشأ خیر و برکت بوده، موجب تداوم حرکت جامعه به سوی سعادت و معنویت است.


اینجانب با تبریک ولادت با سعادت دوازدهمین پیشوای شیعیان جهان حضرت ولی عصر (عج) از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون ایران اسلامی و موفقیت و سر بلندی تمامی هموطنان به ویژه مردم مومن شهرستان مرند را خواستارم.

داود گرشاسبی

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند