امروز : شنبه 27 جولای 2019
تاریخ : 2019/07/27 - 17:15 ذخیره فایل ارسال به دوستان

گرشاسبی : : میز خدمت تسهیل گر امور مردم است

فرماندار مرند : بررپایی میزهای خدمت با نگاه تسهیل گری به امور، در حل سریع مسائل و مشکلات مردم بسیار موثر است.

 دکتر گرشاسبی معاون استاندار و  فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: برپایی میزهای خدمت با نگاه تسهیل گری به امور، در حل سریع مسائل و مشکلات مردم بسیار موثر است.

 به گزارش ایرنا، به پاس گرامیداشت هفته نماز جمعه، میز خدمت، همزمان با سایر شهرستان ها، در مرند و بخش یامچی نیز برگزار شد.

 داود گرشاسبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف عمده برپایی میز خدمت در شهرستان را بررسی مسائل و مشکلات مردم به صورت رو در رو عنوان کرد و گفت: از این طریق، تعاملات جدیدی بصورت چهره به چهره با مردم شکل می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: مردم در این دیدارها، انتظارات خود را بصورت مستقیم مطرح کرده و با حضور روسای ادارات و شهرداران، خواسته های آنها بررسی و پاسخ داده می شود.
وی با بیان اینکه سعی ما ارتباط رو در رو با مردم و رفع مشکلات آنها است، گفت: با نگاه تسهیل گری که برپایی میزهای خدمت ایجاد می کند راحت تر می توانیم به سوالات مردم پاسخگو باشیم.
گرشاسبی ضمن اشاره به آغاز برپایی میزهای خدمت در شهرستان از دهه فجر ۹۷ خاطرنشان کرد: در طول سال گذشته و امسال، ۷ مورد میز خدمت بصورت روستایی و شهری و در مراکز بخش ها و شهرهای زنوز، یامچی، کشکسرای و مرند برگزار شد.
وی در مورد ادامه این نشست ها نیز گفت: به لحاظ بازخورد مثبت میزهای خدمت و جلسات مردمی در ارائه خدمات، این حرکت در آینده نیز در شهرستان تداوم خواهد داشت.
فرماندار ویژه مرند یادآوری کرد: خواسته ما این است شهروندان در طول سال، علاوه بر مراجعه مستقیم جهت طرح مسائل خود با ادارات، در میزهای خدمت و نشست هایی که در مساجد و سایر محلات برگزار می شوند حضور یابند.
وی افزود: مردم همچنین سعی کنند از فرصتی که جهت ارتباط راحت با مسوولین است استفاده کرده و درخواست های منطقی و قانونی خود را پیگیری کنند.
گرشاسبی ابراز داشت: وظیفه ما نیز این است در کنار پیشبرد امور بخش حقیقی، خواسته های عمومی مردم را نیز که در حوزه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مطرح می شود، بررسی و رسیدگی کنیم.

?در طول سال، در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات و خواسته های مردم، میزهای خدمت و نشست های مردمی با حضور مدیران اجرایی، در مساجد شهرها و روستاهای شهرستان مرند برگزار می شود.

منبع خبر ایرنا

اخباررا از #جوان_فردا پیگیر باشید

t.me/jjavanefardaع

ارسال دیدگاه