امروز : دوشنبه 20 ژانویه 2020
تاریخ : 2020/01/20 - 15:31 ذخیره فایل ارسال به دوستان

قاتل فراری در کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد

پلیس،سرهنگ”سهراب شفقی”در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده ۴ نفره در یکی از محلات شهرستان بناب، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

قاتل فراری در کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد

گروه استان ها- آذربایجان شرقی – فرمانده انتظامی بناب از دستگیری قاتل فراری۴ عضو یک خانواده، در کمتر از ۸ ساعت با همکاری پلیس آگاهی سقز خبرداد.

به گزارش خبرنگار #جوان_فردا  javanefarda.ir   به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”سهراب شفقی”در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده ۴ نفره در یکی از محلات شهرستان بناب، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع حادثه اعزام شدند، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه کارگاهان پلیس، متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود در کمتر از ۸ ساعت با همکاری پلیس آگاهی این شهر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان بناب منتقل شد.

سرهنگ شفقی خاطرنشان کرد: با تحقیقات و بررسی های به عمل آمده و اعتراف قاتل مشخص شد، متهم با مقتولان نسبت فامیلی داشته و به دلیل اختلاف خانوداگی وارد خانه خاله اش شده

@jjavane

ارسال دیدگاه